Výběr svatebních šatů

Přišel velký den a vy se chystáte na vlastní svatbu? V tom případě pro Vás bude zřejmě velice důležité vybrat si patřičný oděv. Krásné, bílé nebo barevné, s vlečkou nebo bez ní, s rukávky, na ramínka, s bohatou sukní nebo splývavé, možností je nesčetně na výběr pro každou postavu i každou povahu. Všechny pod značkou Zoryana Stekhnovych. Tato značka se drží základních trendů a typických znalostí o sortimentu, ale přináší i nový pohled, moderní styl, vytříbený vkus a eleganci s precizně doladěnými detaily.svatba, nevěsta navléká prstýnek na prs ženichovi

  • Chcete se cítit jako princezna? Tento den bude jen a jen pro Vás. Uskutečněte si jej podle svých vlastních představ. S tím souvisí i oblékání. Můžete si přeci na svůj výjimečný a jedinečný den obléci cokoliv, co si přejete. V našich róbách můžete být jako princezna.

Půjčovna svatebních šatů svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz poskytuje širokou nabídku a profesionální služby v oboru.

Různé druhy a styly

Budete zřejmě překvapeni, kolik různých stylů můžete zpozorovat na věšácích nebo fotkách.svatební dort

  • Splývavé – antický a řecký styl. I v dávných Aténách se ženy chtěly cítit sebejistě a výjimečně. Splývavý styl pochází právě z těchto míst. Vyrobené jsou samozřejmě z lehkého a krásně splývavého šifonu, který obohatí zdobení. Mohou být decentně nadýchané.
  • Jako princezna – princeznovské jsou stále populární. Bohatá sukně z tylu nebo saténu nesmí chybět na žádném z těchto kousků. Vršek může být jednoduchý a decentní, přitom však velice propracovaný, ale také vyšitý exkluzivní výšivkou s krajkami a kamínky.
  • Rybičkový styl – tento styl se používá zejména v případě, že chcete být půvabná a chcete zvýraznit svou postavu. Látka krásně obepne všechny partie a Vy můžete ukázat, co je sexy. Zvýrazní Vaše ženské ladné křivky.
  • Áčkový styl – klasický leč velice půvabný. V tomto ohledu je zde široká škála produktů, takže je z čeho vybírat. Hodí se pro jakýkoliv styl postavy. Zakryje případné drobné nedokonalosti a zvýrazní to, co má být podtrženo.

Doporučené články