Několik způsobů, jak zaručeně zničit první rande

Pokud se chystáte na první rande s osobou, která se vám skutečně líbí, jistě chcete udělat co nejlepší první dojem. Je mnoho způsobů, jak strávit první rande. Co ale nedělat?

Peníze

Mluvit na prvním rande o penězích je prostě tabu. Chlubit se, kolik jich máte, nebo si na ně naopak stěžovat, to rozhodně dobrý dojem neudělá. Hovorům o penězích se určitě vyhněte. Rozhodně se také vyhýbejte trapným situacím. Pokud muž pozve na první rande ženu někam, kde se platí, očekává se od něj, že útratu uhradí. Pokud totiž bude chtít platit vše napůl, působí to tak, že o ženu nemá skutečný zájem, a nechce do ní investovat. Rovněž však v případě, kdy zve na rande žena muže, by se měla alespoň nabídnout, že zaplatí ona, právě proto, že jej pozvala. Skutečný gentleman za sebe sice ženu nikdy platit nenechá, ale to neznamená, že je vhodné, aby žena očekávala, že útratu hradí vždy jen muž.

prázdná peněženka

Rozhovor

Na první schůzce je důležité, aby mluvili oba. Pokud bude mluvit celou dobu jen jeden, a toho druhého nepustí ke slovu, jen těžko se pak dočká další schůzky. Možná je váš život zajímavý, a nabitý dobrodružstvím, ale to ještě neznamená, že tím musíte partnera okamžitě ohromit. Co když má i on/ona zajímavé zážitky, o které se s vámi chce podělit?

Drby

První rande rozhodně není příležitostí pro vyzvídání, či rozšiřování drbů. Ačkoliv třeba máte společné známé, není nutné strávit hodinu tím, že je budete pomlouvat. Nepůsobí to příjemně, a vypadáte pak jako slepičí prdelka.

první rande

Expartneři

Dalším tabu pro první rande jsou rozhovory o bývalých partnerech, neméně pak jejich pomlouvání a stěžování si. Pokud totiž neumíte mluvit hezky o někom, koho jste si v minulosti zvolili, působí to tak, že si neumíte vybrat, ani si nikoho vážit.

Toalety

Než půjdete na první rande, vykonejte svoji potřebu doma. Nejen že je nevhodné novému partnerovi oznamovat, že jdete na velkou, ale rovněž působí zvláštně, pokud strávíte na záchodě delší dobu. Nevhodné je i prdět, nebo hlasitě krkat.

 


LÁSKA NA DÁLKU…obavy z ní a co se nám honí hlavou?

Láska u každého z nás probíhá jiným způsobem. Každá jiným stylem, která má různou podobu. Ať máte lásku na blízku nebo někde mimo Váš obzor, máte ji. Ale jaké je to, mít lásku opravdu někde daleko? Nemáte ji na dosah, nemůžete být se svou milovanou nebo milovaným neustále. Čekáte na ten den, kdy se konečně spolu uvidíte. Těšíte se na shledání jako malé děti. Myslíte na to každou minutou, kdy svoji lásku konečně k sobě přitisknete a budete ji moct objímat. Je to v nedohlednu. Pořád čekáte, než budete opět spolu. A na to právě navazuje téma, kterému se budeme věnovat.

muž líbá ženu v obětí

LÁSKA NA DÁLKU a obavy, které nás pronásledují….

 

Je opravdu reálné mít vztah na dálku?

Jak vydržet odloučení od našeho protějšku?

Má vztah na dálku šanci?

Jak je to s důvěrou?

 

Jestliže jste zamilovaní, pak jistě víte, jak je to těžké. Neustále Vás na každém kroku provázejí otázky, které jsou spojené s tímto vztahem. I když vztah lze na dálku udržet, vše se točí kolem důvěry, jak moc silné jsou city a jakou máte vytrvalost. Zda láska vydrží, je opravdu na každém jedinci. I když se to momentálně zdá být hračka, odloučení není snadné.

S jistotou Vám nikdo neřekne, zda vztah ustojíte. Každý má na lásku na dálku jiný názor. Skupinka, která je k tomu nakloněna a ta druhá, co si to nedokáže představit a okamžitě zavrhuje.

Zda se to dá vydržet… to je otázka, která nemá odpověď, dokud si sami tímto vztahem neprojdete. Myslím si, že pokud se lidi natolik milují, dokážou si jejich lásku udržet. Po čase se může stát cokoli. Vždy se to dá ale řešit nějakým kompromisem, který bude vyhovovat oběma.

Zda má láska na dálku šanci, je ve hvězdách. Kdo nezkusí, nemůže vědět.

S důvěrou se potýkají i vztahy, které nejsou odloučení. Takže jestliže máte obavy, pak těžko říct, možná by Vás doprovázeli, i kdyby byl Váš protějšek s Vámi každý den. Vždy se najde nějaký podnět, ale to není důvod odloučení.

Osamělá žena ve smutku

Pokud jste v takové situaci, kdy musíte být od sebe odloučení, pak lze přistoupit i ke kompromisu. Láska na dálku nemusí být za vznikem, že někoho poznáte mimo svoji zemi. Může k tomu dojít i po pracovní stránce. Pak je na páru, zda najdou nějaké řešení, nebo se budou navštěvovat tehdy, kdy je to možné. Každopádně pokud jste zamilovaní, pak stojí za risk to alespoň vyzkoušet… nemyslíte? Odmítat lásku jen proto, že ji nemáte každý den ve své blízkosti, by mohla být Vaši osudovou chybou. Proto dejte lásce prostor, šanci a nebojte se neznáma… vždy to nějak dopadne a může být pro Vás právě přínosem.


Nejkrásnější gesta lásky

Jak poznáte, že vás někdo miluje celým svým srdcem? Podle slov, která vám neustále opakuje, či podle drahých dárků, kterými vás vždy potěší? Láska je vždy krásná, dokud slunce svítí a hřeje, ale jakmile se přiblíží bouře, mnoho vztahů to semele. Jaká jsou nejkrásnější gesta lásky?

dřevěná srdíčka

Zdraví na prvním místě

Když vás někdo miluje, představa že by vás mohl ztratit, se zdá nesnesitelná. A tak této osobě bude jistě záležet i na vašem zdraví. To samozřejmě neznamená, že vám bude zakazovat nezdravé pokrmy, denně vás nutit k pohybu, nebo stát každé ráno u vaší postele s krabičkou vitaminových doplňků. Když ale onemocníte, a je jedno, jak moc vážná vaše nemoc je, bude tu pro vás, bude se o vás starat, vezme si volno, aby vás doprovodil k lékaři, ochotně se zastaví v lékárně, aniž byste jej o to museli žádat, a nic za to nebude chtít. Pokud vás však považuje za simulanta, či dokonce hypochondra, zlehčuje vaši nemoc, a zdá se až otrávený tím, že se vaší nemocí musely posunout, či zrušit některé plány, nejspíš jeho city k vám nebudou tak silné.

Máte právo cítit a prožívat tak, jak chcete

Můžete být smutní, třeba jen proto, že zemřel váš oblíbený seriálový hrdina, můžete se hroutit z hádky s rodiči, nebo přáteli, jsou to totiž vaše pocity, a intenzita, s jakou je prožíváte, je vám vlastní. Váš partner, který si vás vybral takové, jací jste, by to měl chápat, a vědět, jak se k vám v dané situaci chovat. Zlehčovat vaše emoce, jen proto, že on prožívá jinak, je velmi sobecké, a s láskou to opravdu nesouvisí. 

hrnek srdce

Ctí vaše hodnoty

Ne vždy se shodneme s partnerem na všem, třeba i na základních hodnotách, kdy je jeden věřící, a druhý ne, či jeden nejí maso, a druhý bez něj nedokáže žít. Podobných případů existuje spousta, ale neměly by být důvodem k hádkám, posměškům, či zlehčování. Nemusíte se jeden kvůli druhému měnit, stačí jej tolerovat, a brát jej takového, jaký je. Říkat milovníku masa, že je maso je vražda, je stejně nepříjemné, jako vysvětlovat vegetariánovi, že nejíst maso je hloupé. Stejně tak by neměl ateista zesměšnˇovat víru věřícího,  a věřící by ji neměl ateistovi vnucovat. 


Stěhujeme se do nového

Nové začátky jsou vždycky plné očekávání a naděje, co nového nás čeká. Co si budeme chtít zařídit a především jak. Ovšem pokud je to spojeno se stěhováním, tak tomu samozřejmě ruku v ruce vyjdou vstříc, problémy s balením, sháněním krabic, boj s časem a ještě další problém bude, jak všechny věci rychle a hlavně ne moc draze převést do nového bydliště. Samozřejmě je nejjednodušší práci přenechat odborníkům, nicméně cenově je to velice nákladné a ve finále stejně všechno balení zůstává na nás. Nejlepší je si vše naskládat do krabic, které si hned popíšeme a tak budeme snadněji hledat v novém hnízdečku potřebné věci.

stěhovací vůz

Stěhujeme se s nadhledem

Každý se již setkal s tím, že některé věci zůstávaly stále ještě po letech ukryté v různých boxech nebo v krabicích, aniž by je roky někdo postrádal. Možná by bylo jednodušší udělat hned na začátku pořádný průvan v tom, co jsme nashromáždili. Vyházet nebo darovat všechno nepotřebné, to bude první, možná i zcela nesnadný úkol. Ovšem bez diskuze nám usnadní další práci a také rovnou uvolní místo na autě. Další věcí, kdy můžeme stěhovat a bez větších nervových šoků, je si zapůjčit dodávku a podle vlastních potřeb v klidu všechno naložit a odvézt, aniž bychom byli na někom závislí.

krabice

Možností jak si usnadnit práci je daleko více

Základem úspěšného přemístění starého domova do nových prostorů, je správná strategie. Pokud se podíváme na nabídku https://www.rentcarservice.cz/, tak můžeme zjistit, že stěhování může být ještě daleko snadnější, když nám pomohou správní hoši. Nabídky převozu věcí a nábytku vyjdou podstatně levněji, než od profesionální firmy na stěhování. Navíc možná i zábavněji a to v kterýkoliv čas, který si domluvíme. Mnohdy je to na poslední chvíli o nejbližším víkendu nebo ve večerních hodinách, ovšem ani to není problém. Takže vlastně nic nebrání tomu, abychom se v klidu přestěhovali, bez větší újmy na zdraví a možná si užili i trochu legrace.