Vyzkoušejte si novou formu hraní

Pokud toužíte i po něčem jiné než po virtuální zábavě, můžete si vyzkoušet jednu zajímavou hru odehrávající se v reálném čase a vyžadující hodně přemýšlení.

Vyzkoušejte si novou formu hraní

Dnešní život mladších ročníků se z valné části odehrává před blikajícími obrazovkami. A není to pouze v práci, ale i doma. Hodně lidí dnes totiž tráví i valnou část svého volného času pasivně, a to právě u PC, případně před televizí. Není se ani čemu divit. Současné moderní platformy toho nabízejí tolik a za tak zajímavé ceny, že je vlastně dost složité se odtrhnout alespoň na chvíli z virtuální světa a snažit se žít svůj život trochu jinak. je samozřejmé, že občas si zapařit svou oblíbenou hru nemusí vůbec ničemu škodit, ale jste-li u počítače od nevidím do nevidím, sami již musíte jistě cítit, že by to chtělo změnu.

Puzzle

Tou změnou však nemusí být nutně procházka do přírody nebo sportování o samotě nebo s přáteli, ale můžete se věnovat i jiným zajímavým aktivitám, třeba luštěním záhad. To je v reálném životě daleko zajímavější než v tom virtuálním. Přesvědčit se o tom na vlastní kůži můžete konec konců v únikové místnosti Hradec Králové Enigmaescape.cz.

Nejde o žádnou rychlokvašku, ale zábavu, která bere inspiraci hlavně z ciziny, kde jsou escape games velice oblíbenou kratochvílí, jejž si užívají všechny generace stejně kvalitně. Základem a smyslem této hry je dostat se z pokoje. To je konec konců již naznačeno v jejím názvu. Nesmíte to však udělat násilně, ale pomocí síly svých myšlenek. Sbírejte informace, řešte záhady, prozkoumávejte důkladně veškeré nalezené indicie. Jen a pouze díky tomu můžete nakonec slavně zvítězit. A jedno upozornění. Nemáte na to samozřejmě celý den. Limit je jedna hodina.

Záhadný muž

Na věku nezáleží

Nejedná se však o zábavu pro jednotlivce, ale můžete hrát v týmu. Vybrat si můžete teoreticky koho chcete, ale v případě, že chcete uspět, mělo by se jednat o lidi, kteří také rádi luští různé záhady a s kterými se společně snadněji dokážete ponořit do děje, a nakonec snad všechna protivenství pokořit.

Doporučené články