S vozem z autopůjčovny za natáčením komedie století

Pronájem vozu není pronájem bytu

V západní Evropě je již řadu let mezi mnoha lidmi v oblibě nájemní bydlení. V Česku se tento trend příliš neujal, neboť si zřejmě řada lidí dobře uvědomuje, jak důležité je mít vlastní střechu nad hlavou. Je zkrátka rozdíl bydlet ve vlastním objektu, kde si rozhodujeme o jeho koncepci, a odkud nás nikdo „nevyhodí“ na dlažbu, ačkoli třeba v regulích zákona s tříměsíční výpovědní lhůtou.

krása Krkonoš

Pronájem vozidla je ovšem něco jiného, jsou lidé, kterým se vlastní auto vůbec nevyplatí vzhledem k vysokým nákladům (kopní cena, technické prohlídky, údržba a náhradní díly, povinné ručení atd.) a také díky tomu, že jej nevyužívají denně. Vůz si pohodlně pronajmou na libovolně dlouhou dobu a využijí jej na stěhování či velký nákup (větší dodávku) nebo třeba na cestu na dovolenou.

jízda do Krkonoš

Pronájmy vychází levněji, máte auto k dispozici po celý rok a hlavně bez starostí. Cestování s pronajatým vozidlem je pak čistě o zábavě, bez stresu, kdy pouze dodržujete smluvní podmínky – vrátit vozidlo v původním stavu, s dotankovaným palivem a včas. Vyplatí se sjednat i vlastní pojištění, zvláště na dlouhých trasách a v situacích, kdy předpokládáte zvýšený provoz na silnicích a větší pravděpodobnost nehody.

Kde se natáčela komedie století

Koncipovat dovolenou s vozem z autopůjčovny dle ceníku v letní sezóně Autopůjčovna Milan lze mnoha způsoby, např. vydat se k moři, cestovat po hradech a zámcích, dát přednost pobytu na Šumavě nebo v Alpách či v Tatrách. Rádi bychom vám navrhli jeden tip, poměrně neobvyklý, ale atraktivní. Co takhle navštívit místa, kde se natáčel film „S tebou mě baví svět“?

Svéráznou „Apaluchu“ naleznete v Krkonoších (tedy nikoli v Beskydech), v osadě Dolní Dvůr, v čísle popisném 297, nedaleko Pece Pod Sněžkou. Chalupa vypadá i po mnoha letech téměř stále stejně – velmi romanticky.

A pokud byste chtěli poznat místo, kam jezdil Pepa (Pavel Nový) za Gábinou (Zdenou Studénkovou) do hotelu na běžkách, musíte z Krkonoš až do Jeseníků, do Karlovy Studánky, do Slezského domu.

Doporučené články