Plot je spjatý s domem

Ploty se staví už od pradávna a jejich úděl je velmi důležitý. Slouží jako ochrana proti zlodějům a zabraňuje se lidem a zvířatům dostat na Váš pozemek. V zimním období to platí o zvířatech dvojnásob, protože hledají potravu a mohou Vám poničit ovocné stromky. Dále vymezují hranici pozemku a zabraňují lidem se volně po Vašem pozemku pohybovat. Pokud tedy plot nemáte, je ten nejvyšší čas začít plot stavět. V dnešní době jsou nejlepší varianty beton, dřevo, nebo pletivo.

Plot (12)

Betonové ploty Brno, jsou univerzální ploty, se kterými se dá oplotit jakkoliv velký pozemek. Tyto ploty mají nenáročnou údržbu a vydrží Vám desítky let. Mimo to si můžete vybrat z mnoha dekorů a výplní, nebo kombinovat do betonu dřevo. Jejich výška může dosahovat až 3 metry a zaručí Vám tak dokonalé soukromí před okolím. Samozřejmostí je protihluková a povětrnostní bariéra, která se hodí u hlučnějších silnic. Ke stavbě betonového plotu nepotřebujete žádné stavební povolení a jejich montáž je snadná a celkem rychlá.

Plot (4)

Plot dřevěný se stále používá, ale jeho využitý rok od roku klesá. Díky neustálému ošetřování je stále více neoblíbený a spíše se s ním setkáváme na horských chatách, či chalupách. Ovšem jeho cena je poměrně levná a realizace rychlá. Také si u plotu můžete určit výšku, která bude pouze na Vás. Dřevo se v dnešní době využívá spíše jako výplň do betonových plotů.

Pletivový plot známe od jakživa. Využíval se za války, využívá se teď a bude se využívat další generace. Jeho využití je univerzální a dá se udělat všude. Pokud byste se cítili málo bezpečně, tak se dá opatřit ostnatým drátem. Jeho cena je poměrně levná a dá, se sním oplotit jakkoliv velký pozemek. Jde zde o ideální poměr ceny a kvality.

Pokud sháníte plot, který chcete, aby Vám vydržel desítky let, tak vsaďte na beton. Zaručeně neprohloupíte a plot bude stát i po Vaší smrti.

Doporučené články