Chytrá technolohie

Informační technologie nebyla nikdy nic pro mě. I když jsem se opravdu hodně snažila, abych pochopila počítače a další informační technologie, tak se mi bohužel opravdu nikdy nedařilo. Nedokázala jsem pochopit různé počítačové a složité systémy, které se týkají právě toho, jak zacházet s počítačem a podobně. Proto jsem si řekla, že bude opravdu nejlepší, když půjdu do nějakého kurzu, kde mě naučit pořádně zacházet s počítačem a taky informační technologií. Jenomže jak už to, tak bývá, ne všechno se všem podaří. Tak jsem se zeptala svého bratra, který má vystudovanou ekonomickou školu a potom taky informační technologii, jestli by mi nedoporučil nějaký skvělý kurz.

Ale chytré hodinky mám.

Já osobně jsem opravdu žádný nemohla najít. Všechny kurzy byly buď dost drahé anebo už byly zaplněné. Já jsem si řekla, že je asi opravdu hodně lidí, kteří se chtějí naučit informacím technologii, takže by ty kurzy měli taky rozšířit. Jenomže bohužel tohle se nestalo. Spíše právě využili toho, že kurzů je málo, ale kolikrát mi opravdu přišlo, že ty kurzy jsou snad dvojnásobně drahé.

Technologie mi jsou cizí.

Prosila jsem tedy svou mámu, jestli by mi nepřispěla nějaké malé peníze na kurz. Protože chtěla jsem totiž taky studovat nějakou vysokou školu, kde určitě bude taky učení na počítači. A dozvěděla jsem se, že tam bude taky Word Excel a taky další vymoženosti, které se týkají informační technologie a počítače. Uvidím, co dokáží zajistit, abych ve škole uspěla, protože lidi vůbec nerozumí informační technologie, tak se snaží všemi způsoby se ji naučit. Ale bohužel je taky mnoho lidí, kteří se učí a snaží sebevíce, ale stejně jim to bude na nic. Někomu to prostě do hlavy neleze, ani kdyby se rozkrájel. Já bych si přála rozumět počítačům a další počítačové technice, ale mě se to bohužel vůbec nedaří. takže peníze za počítačové kurzy byly opravdu jenom špatně investované. 

Doporučené články