Nebankovní hypotéka – finanční řešení na míru

Vyšší finanční obnos dokáže vyřešit spoustu problémů a také představ. A to od vyřešení otázky bydlení přes nákupy nábytku, spotřebičů či elektroniky až po plánování dovolené, cestování, podnikatelského záměru nebo také vyplacení nepříjemných dluhů.
Uspokojení potřeb tak následně vede ke spokojenějšímu životu a díky vyplacení dluhů odpadá také spousta problémů a stresu. Pokud potřebné peníze chybí, tak je možnost vzít si úvěr a nejpopulárnějším řešením jsou hypotéky.
Žádat můžete o hypotéku určenou pouze na bydlení nebo americkou, která je určena na cokoliv. Nejčastěji žádají klienti v bance, avšak ne vždy dojde ke schválení, protože podmínky jsou v bankách přísné a klienti tak odcházejí s nepořízenou.
peníze pod oblohou
Pro všechny klienty a to i ty, kterým banka žádost zamítla, je určena nebankovní hypotéka.
Získání úvěru za výhodných podmínek
I v tomto případě můžete získat vyšší částku peněz a za výhodných podmínek jako v bance. Rozdíl obvykle spočívá v tom, že nebankovní společnosti nemají tak přísné podmínky a na hypotéku můžou dosáhnout i klienti, kterým banka žádost zamítla.
Navíc za přijatelnou úrokovou sazbu, která se dokáže přiblížit té bankovní a poskytnout klientům získání požadovaných peněz za výhodných podmínek.
radost z bohatství

Nebankovní společnosti nevyžadují vysokou bonitu klienta, tolerují i určité záznamy v registrech dlužníků a to jak v bankovních, tak i v nebankovních nebo v registru SOLUS. Díky tomu může získat peníze široký okruh klientů a vyřešit třeba splacení dluhů nebo exekucí.
Co je však nutné splnit na 100% je ručení formou nemovitosti, která bude následně sloužit jako zástava ve prospěch dané společnosti. Tato zátěž bude na nemovitosti pouze do úplného splacení dlužné částky. Jak dlouho budete získaný hypoteční úvěr splácet, závisí na individuálních podmínkách a také na výši půjčené částky. Můžete tak splácet 1 rok až 30 let.

Doporučené články